1 / 12
Se prodava Renault Scenic
6.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 13:00

Бутел / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 130KS 2011 BOSE EDITION NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST ZA OVOJ MODEL, SO PANORAMA KROV,LED SVETLA XENON POLU KOZNI SEDISTA, NAVIGACIJA, BLUETOOTH, TEMPOMAT, PARK SENZORI METALIK BOJA I MN DRUGA DOPOLNITELENA OPREMA KOJA JA POSEDUVA OVOJ MODEL.
CENATA NE E FIKSNA!
MOZE ZAMENA…

Info samo na ovoj tel. broj: 072306307

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shaip
Потврден огласувач
071341393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам