1 / 10
Se prodava Mercedes c-220
1.500 €
14.01.2023 21:10

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava Mercedes cdi c-220 kolata ima full oprema ne e registrirana vo odlicna sostojba
Za poveke informacii-077815537

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fahreta
Потврден огласувач
077815537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам