1 / 11
MAZDA 5 2.0TDI GOD.2006 REG 09.2023 SO ZELEN KARTON
3.500 €
Цената е фиксна
05.12.2022 13:02

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mazda

Модел:

5

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 5 2.0tTDI god.2006 reg do.09-2023 so zelen karton so full oprema so 7sedista vo dobra sostojba moze zamena so Pasat karavan Automatik
Tel. 070999511
Viber. +38344807862

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

iso57@live.com
Потврден огласувач
070 999511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам