1 / 1
180ден/м2 рефус мермер во разни бои
180 МКД
Цената е фиксна
04.10.2022 13:00

Бутел / Скопје

200м2 квалитетен мермер во разни бои за дворови, огради, скали, фасади по супер цена 180ден/м2 . Материјалот се наоѓа во Скопје. Не е задожително да се купи цела количина.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

emilija
Потврден огласувач
070265768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам