1 / 8
Zvucnici Infinity Beta 40
16.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 23:53

Велес / Велес

Zvucnicite se vo odlicna sostojba !!!

Specifikacii

System type 3-way
Enclosure type Bass-reflex
Frequency response ± 3dB 45 - 20000 Hz
Nominal impedance 8 Ohm
Amplifier Requirements 10 - 200 W
Sensitivity (2.83V/1m) 91 dB
Tweeter 25 mm (1 in.)
Midrange 130 mm (5 in.)
Woofer 2 x 165 mm (6.5 in.)
Dimensions (H x W x D) 975 x 225 x 337 mm / 38.39 x 8.86 x 13.27 in.
Weight 22.8 kg / 50.16 lbs.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
071360677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам