1 / 11
** CITROEN NEMO 1.3 MULTIGET **2012g (EVRO 5b) ODLICNO
3.700 €
3.800 €
29.11.2022 20:46

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

Nemo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD EU...
SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Full OPREMA .. SERVO, ABS , KLIMA, ELEKTRIKA ....

Pominati okolu 180.000KM

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам