1 / 3
NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA 6 KW DIZEL OTVOREN
57.330 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 00:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA
⚡️6 KW DIZEL OTVOREN 57,330.00 DENARI
⚡️6 KW DIZEL ZATVOREN 75,600.00 DENARI
⚠️ GARANCIJA 36 MESECI 🚛 GRATIS DOSTAVA
☎️ TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам