1 / 4
Webster comprehensive Dictionary 1/2
5.500 МКД
05.11.2022 09:54

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Webster comprehensive Dictionary 1/2,international edition.Речник англиско-англиски во два тома,речникот е нов,некористен.Оригинал американско издание. Вкупно двата тома имаат 1500 страници,сеопфатен речник со објаснување за секој збор.

Категорија: Книги и литература / Книги / Речници

Се продава од:

mirce cvetanoski
Потврден огласувач
078749904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам