1 / 3
NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN
22.780 МКД
Цената е фиксна
05.10.2022 23:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN
⚡️3.5 kVa 2.8 kW BENZIN - 22,780 DENARI
⚡️8.1 kVa 6.5 kW BENZIN - 43,050 DENARI
⚠️ GARANCIJA 36 MESECI 🚛 GRATIS DOSTAVA
☎️ TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам