1 / 11
Mercedes Benz B180,2006, DIZEL, registrirana
4.400 €
Цената е фиксна
04.12.2022 14:05

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 180

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e registrirana cela godina ulje filteri smeneto prednica manžetni stabilizatori jabučici smeneto,lanče odlično,klima odlična, tehnički karoseriski motorno odlično vozilo , CENATA E FIXNA!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078405800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам