1 / 12
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2008 GOD
123 €
Денес 11:24

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

❗❗❗ NOVO ❗❗❗
❗❗❗ NOVO ❗❗❗
❗❗❗NOVO❗❗❗

NISSAN
QASHQAI
1.5 DCI
78 KW/105 KS
2008 GODINA
198023 KILOMETRI
OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-ESP
-KLIMA
-PANORAMA KROV
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO CD AUX
-EL PROZORCI
-EL RETROVIZORI
-CENTRALNO
ZAKLUCUVANJE
ZA PODETALNI INFORMACII KONTAKTIRAJTE NE NA 072/267-089

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MMS AVTOMOBILI
UL.1 br.39a
Потврден огласувач
072267089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам