1 / 5
Mercedes-Benz C200
По Договор
13.10.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPREMA:
- Komplet elektrika na prozori, retrovizori i farovi
- Multifunkcionalen bord kompjuter
- Multifunkcionalen volan so komandi
- Radio, CD, Mp3 so odlicno ozvocuvanje
- Tempomat
- Indikator za brzini
- Airbags, Abs, Esp...
- Bluetooth, Aux sd card
- Dvozonska avtomatska klima
- Senzori za parking, dozd, i svetla

- Mercedesot e vo odlicna sostojba, perfektem motor, odlicen avtomobil, napraven full servis - bez nikakvi dopolnitelni vlizuvanja


- CENA PO DOGOVOR -

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ramadan
Потврден огласувач
078236173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам