1 / 3
Vlecna sluzba 24/7
1 €
30.05.2023 22:20

Скопје Центар / Скопје

Vrsime transport na :
-Koli
-motori (vo zemjava i stranstvo)
-prikolki
-Atv cetricikli
-kombinja
-ostanati vozila i roba do 2T

-Moze plakjanje na faktura!!!

Kontakt tel /viber : 077 791 769

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Mimi
Потврден огласувач
077758611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам