1 / 5
BMW 118 2.0, 2007 Staklo
5.300 €
14.10.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

redovno servisirana na 12000 km momentalno 198.xxx km pominati, visoko nivo na oprema, uvezeno od Svajcarija,
Tip Top e kolata slobodno moze da se vidi
Moze zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078352193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам