1 / 2
CELICNI BANDAZI 15 AUDI VW MERCEDES
3.000 МКД
01.12.2022 00:01

Скопје Центар / Скопје

Prodavam 4 celicni bandazi 5-112 15 ki izvadeni od audi a4 b7 model
Komplet so 4 ratkapni
Cena 3000 denari fix
Info 075444099

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Muhamet
Потврден огласувач
075444099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам