1 / 6
OPEL CORSA 1.7d Izusu
850 €
Цената не е фиксна
25.03.2023 18:27

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava 1.7d

Kontakt na
078 493 394

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sk
Потврден огласувач
078493393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам