1 / 3
Hyundai Lantra na delovi so odlicen motor
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 16:49

Кочани / Кочани

Марка:

Hyundai

Модел:

Lantra

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

93 kw / 126 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Motor 1.8 , benzin, ispraven i dobar
bord kompjuter
elektronsko palenje
poluosovini
auspuh
farovi, shtopovi, zmigavci
shofershajbna i prozori
shkolka i se" od limarija
maska i aerbeg
sedishta i tapaciri
branici i mnogu drugi delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076279276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам