1 / 5
Продавам Mitsubishi Colt 1.1 Benzin/Plin
2.990 €
16.10.2022 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Colt

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Во добра состојба, 4 + 4 гуми 4 фелни

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Зоран Милевски
Потврден огласувач
070204771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам