1 / 5
Nitni i alat za tapaciri i plastiki
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.10.2022 09:41

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Nova cela garnitura so nitni i alat za vadenje na nitni i plastiki

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076982869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам