1 / 12
PRODAVAM VW POLO 1.6 2009g. - FULL OPREMA - AVTO STIL
По Договор
Денес 08:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA. POSEDUVA FULL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA. PLACOT SE NAOGJA NA TRIANGLA MADZARI. 200m OD BENZINSKATA NA MAKPETROL VO PRAVEC SPREMA MADZARI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам