1 / 10
Bmw 320i 150 ks
4.500 €
02.02.2023 08:29

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava bmw 320i 110 kw 150 ks benzin registrirano smeneto ulje filtri lance set i klinest kajs so roleri.Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Maksaleks DOOEL
ul 1 br 35 Skopje
Потврден огласувач
070393003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам