1 / 9
Mercedes E 280 Classic
1 €
06.10.2022 17:51

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Mercedes E280 Classic 2005 god
7G menjac
V6 motor
275 000 km originalni
Moze i zamena so pomala kola
Cena po dogovor
Tel: 070 268 785

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Etem
Потврден огласувач
070268785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам