1 / 3
Ubodna pila i cirkular
250 €
31.01.2023 21:19

Битола / Битола

Se prodavaat ubodna pila marka BOSCH 700w mnogu malku rabotena kako nova 150e, i cirkukar HAWDI 800W isto taka zacuvan kako nov 100e. Informacii na tel: 075 654 355.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077950393
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам