1 / 5
Elektricar ELEKTRO INSTALACIJA OVA I POPRAVKI
1 €
12.10.2022 19:52

Скопје Центар / Скопје

Instalacija na novi objekti kukji ili stanovi
Popravka na stara instalacija
Montaza na elektricni elementi
I drugo.
Leart konstruktion
070960201

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Home Partner
Skopje
Потврден огласувач
075331201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам