1 / 4
налепници махагон Punto1
1.200 МКД
Денес 09:17

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

махагон и сјајно плави налепници за Punto1
одличен стајлинг за вашето возило.вкупно 5 налепници во еден сет германски квалитет
1200ден сет
070225172

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
70225172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам