1 / 3
Гарнитура тросед двосед и фотеља
3.000 МКД
15.10.2022 19:30

Битола / Битола

Се продаваат ефтино тросед двосед и фотеља
контакт телефон ана 070 370 873
ФИКСНА ЦЕНА 100 ЕВРА

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ana
Потврден огласувач
070370873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам