1 / 7
Prodavam kuka na skopsko kale
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 12:17

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Број на соби:

6

Квадратура:

94 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

16 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Joakim Krcovski 66

Продаваме куќа со површина од 94 квадратни метри на привлечна локација во Скопско Кале.
Куќата е пулнаместена и идеална за удобен и спокоен живот.

Оваа недвижнина нуди следниве карактеристики:

Платени сите сметки: Сите сметки, вклучувајќи ги комуналните услуги, се платени, што значи дека новиот сопственик ќе има мирен прелист без дополнителни финансиски задолжувања.

Чист имотен лист: Куќата има цист и безбеден имотен лист, што значи дека не постојат никакви правни нишки или задолжувања поврзани со недвижнината.

Локацијата е блиску до сите потребни содржини, вклучувајќи ги продуктовите продавници, јавни превози и училишта.


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
078666660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам