1 / 5
Млин за сточна храна
1 €
03.02.2023 17:58

Старо Нагоричане / Куманово

Млин е трофазен
Мотор 4.5kW.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Sinisa
Потврден огласувач
070551664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам