1 / 12
Opel Signum 3.0 V6 CDTI 2007
6.500 €
Цената не е фиксна
14.01.2023 11:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Signum

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

137 kw / 186 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo besprekorna sostojba so realni kilometri. Za podetalni informacii na telefon. Moze zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
071306893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам