1 / 12
SEAT LEON 1.6TDI 77KW ECOMOTIVE 2012 EXTRA VOZILO
По Договор
Денес 10:33

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

EXTRA SOCUVANO VOZILO
REGISTRIRANO DO 23.11.2023
SERVISNA KNISKA
KLIMATRONIC
TEMPOMAT
PRAKING SENZORI
AUX
USB
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
SENZOR ZA DOZD
EL. PROZORI
EL. RETROVIZORI
MAGLENKI KOJ SE PALAT NA VRTENJE I KOGA IDETE VO RKVERC
Poveke info samo na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
075290555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам