1 / 1
Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018
1.999 МКД
30.03.2023 10:46

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Agolna brusalka
📍950W
📍11000R/min
📍125mm
📍22.2mm
📍220-240v 50-60Hz
📍12 meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Ul leninova
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

4999 МКД

Iskra GX-MC011 900W kruzna pila

4999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам