1 / 8
Ford Transit 2.2 Tdci - 2013 God Tovarno Kombe / Sprinter
По Договор
17.02.2023 13:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- FORD TRANSIT 2.2 TDCI - 2013 GOD
TOVARNO KOMBE
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA
DOBRA SOSTOJBA
EXTRA SOCUVAN
SERVISIRAN
ORGINAL .KM.
4 DOBRI GUMI
6 BRZINI + R
3 SEDISTA
RADIO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
ABS AIRBAG ESP
SERVO
SENZORI
CENTRALNO

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
Потврден огласувач
070632600 071701187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам