1 / 11
Ford Mondeo
3.009 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 07:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava odlicno Ford Mondeo 2.0 cdti Giha oprema.Registrirano motor so jacina od 85 kw.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragi
Потврден огласувач
070410016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам