1 / 9
Се продава трактор имт 539 во одлична состојба
5.000 €
Цената не е фиксна
5.100 €
18.05.2023 16:15

Кривогаштани / Прилеп

Се продава трактор имт 539 во одлична состојба год на производство 1997 со скоро нови гуми нов акомулатор сменато масло и маслен и нафтени филтри пали вози без дополнителни вложувања можи да се види и проба во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
077608896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам