1 / 1
Prodazba na dahua imou kameri
3.600 МКД
Цената е фиксна
30.04.2023 16:07

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни).

Акциска цена:
1. Една wifi imou cam = 3600ден.✔
2. Четтири wifi imou cam = 14.500ден👇За нарачка (праќаме и по карго) 👇
👇Монтажа само за Охрид👇
075/339-957 Тел/Вибер

СПЕЦИФИКАЦИИ:
- Нотификации за движење
- Детектирање на движење
- Снимање 24/7 (зачувување со слика и време кога се забележани движење во објектот)
- 2mp камера со hd резолуција
- До 30m ноќно снимање
- Опција за зачувување на снимките на claud каде би се додатни заштитиле (со доплата на апликацијата)
- Микрофон (звучно снимање)
- Водоотпорна

Имаме и жичани камери 2mpx комплет со:4 dahua 2mpx камери,снимач(4 канален),1TB hdd(меморија),напојување 12v.
Цена:18000ден.
За комплет со 5mpx цената е 27000ден.

Кабел и Монтажа не се вклучени

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
075339957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам