1 / 5
Delovi za Ford Mondeo MK3
10 €
31.05.2023 11:40

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam polovni delovi za Ford mondeo 2.0 tdci


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
075227229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам