1 / 1
Redosealka IMT 23 reda
949 €
30.12.2022 13:40

Кривогаштани / Прилеп

Se prodava redosealka IMT 23 redna vo odlicna sostojba
poveke info na 070 621 664 Vasko

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Sasko
Krivogastani
Потврден огласувач
078811166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам