1 / 12
TERENEC Pajero OFF ROAD
10.500 €
Цената е фиксна
08.03.2023 13:00

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518
96 god.
Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD
Kompletno servisiran sreden stegnat do posledno stravce ❗
Proverka kade sakate ❗❗❗

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078833518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам