1 / 3
Opel Astra-G PERFEKTNA
22 €
25.03.2023 20:37

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra-G Karavan
Vozilo vo odlicna sostojba..
Nova Prednica i Zaden del..
Perfektna Voznja,Stegnato vozilo..
Registrirano Cela Godina..
Aluminski Bandazi..
Novi Letni i Zimni Gumi..
Full Servis + Antifriz..
Pogodna,Funkcionalna za rabota..
Moze zamena so moja doplata...
Ponudete...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
072246472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам