1 / 3
Se prodava Traktor IMT 539 solidno socuvan
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 19:25

Аеродром / Скопје

Traktor IMT 539 solidno socuvan ne mnogu koristen, registriran
075433680

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Silvana
Потврден огласувач
075433680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам