1 / 7
Peugeot pezo 106 1.0 benzin plin moze i na delovi
350 €
Цената е фиксна
24.01.2023 10:56

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

106

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

33 kw / 45 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Puknat blok drugoto e ispravno atest plin 1.0 33kw istecena registracija cena za cela kola 350e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078212567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам