1 / 5
225 75 16 zimski odlicni
13.000 МКД
07.03.2023 20:57

Битола / Битола

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

75

Дијаметар:

16

4 gumi vo odlicna sostojba 4 gumi so se bandasi od iveco daily mozi komplet mozi i posebno

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071360447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам