1 / 2
Се продава куќа
96.000 €
10.05.2023 21:45

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

7

Квадратура:

146 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

276 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Куќата е реновирана и одржувана. Има парно греење. Број за контакт 077 654 498 Анѓелчо Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Angelco
Потврден огласувач
077654498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам