1 / 5
ZETOR SUPER 50
1.600 €
11.04.2023 22:05

Аеродром / Скопје

Se prodava zetor super 50 vo odlicna sosotojba.Pali vozi se e ispravno

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Krapa
Потврден огласувач
70296075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам