1 / 7
Seat Altea 1.6 DSG-TDI(105ks) 2010
7.250 €
Цената не е фиксна
11.01.2023 10:56

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Seat Altea 1.6 DSG-TDI(105ks) 2010 година. Колата е регистрирана до 14.10.2023, со два клуча.

Опрема:
- Темпомат
- Електрика на сите прозори
- Двозонска автоматска клима
- Команди на волан
- Индикатор за издишани гуми

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

0000
Потврден огласувач
071320100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам