1 / 8
Seat Altea 2.0 tdi - 2006g
3.990 €
25.01.2023 10:49

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba

070 594 607

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nurche
Потврден огласувач
070594607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам