1 / 9
Ford Transit 2.2 Tdci - 7 Sedista - Kombe Tovarno Kamjoneta
По Договор
05.03.2023 17:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FORD TRANSIT 2.2 TDCI
2008 GOD
7 SEDISTA
4 DOBRI GUMI
EURO KUKA
ABS AIRBAG ESP
SERVO
ELEKTROVIZORI
TOVARNO KOMBE - KAMJONETA
DONESEN OD GERMANIJA
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA
EXTRA SOSTOJBA

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
070 632 600 071 701 187
Потврден огласувач
070632600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам