1 / 9
Opel Astra J
13.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 19:01

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2020

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Astra 1.4Turbo 140ks

-Kolata ne e uvezena kupena e od salon na Automakedonija.
-Tehnicka istorija so realni 26.000 km.
-Prv sopstvenik.
-Dva kluca orginal.
-Oprema: greaci na sedista, bluetooth, greac na volan, tempomat, kozen volan, kozen menuvac,elektronska racna, aluminiumski bandazi...
-Plinskiot ured e so A-test, vgraden vo Automakedonija Skopje.
-Klima folii so A-test.
-Keramicka zastita na bojata.
-Servis napraven pred 5000km.
-Voziloto e socuvano kako novo.

Kontakt: 078 443 349 VIBER

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078443349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам