1 / 11
Audi A6 C6 2.7 TDI
5.500 €
Цената е фиксна
27.01.2023 09:47

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A6 C6 2.7 TDI 180hp avtomatik 2007 godina karavan vo top sostojba bez nikakva mana i na nea se e funkcionalno bez nikakvi doplnitelni vlozuvanja. Registrirana e do 6ti mesec 2023 so zelen karton. Pred pola godina napraven e servis promena na maslo vo menjacot i linest kais. Opremata se gleda na slikite, ima komadi na volan, klimatronik, elektronika na retrovizori i stakla ,17 bandazi so Michelin gumi 245/45/17, parking senzori itn…
Za poveke info javete se, moze mala korekcija na cena na lice mesto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
078409718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам