1 / 8
Fiat fiorino 1.3 mjet odlicna sostojba
По Договор
29.05.2023 09:32

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Fiorino

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


Fiat Fiorino 1.3 mjet (Euro4)
Uvoz od Holandija 🇳🇱
Voziloto e 2008 godina so 190.000 km

Poseduva visoko nivo na oprema:
🔸️Klima koja ladi perfektno
🔸️2x airbag
🔸️Parking senzori
🔸️2x elektriki na stakla
🔸️Komandi na volan
🔸️Paten (board) kompjuter
🔸️Bluetooth + USB

💵 4499€ 💵
DOGOVOR ZA CENA NA LICE MESTO

Proverka so vash majstor po zhelba

KONTAKT:
078224207
070393695

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070393695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам